AKU nářadí

Nejprodávanější

100 položek celkem

Cena

22714298
122714298

Značky

Druh produktu

Kapacita akumulátoru

Napětí akumulátoru

Provedení

Třída

Položek k zobrazení: 100
Nahoru
Další produkty

Aku nářadí jsou nejlepší parťáci při práci jak v dílnách, tak i v garážích a domácnostech i zahradách. Jako autorizovaný eshop pro prodej aku nářadí značek Graphite, Graphite PRO a NEO vám nabízíme široký sortiment výkonného akumulátorového nářadí pro řemeslníky i kutily se záručním i pozáručním servisem v ČR. Nabízíme praktické AKU sety se kterými budete spokojeni. S projektem zvaný Energy + značky Graphite, lze vlastnit jednu baterii na více aku nářadí. V současnosti jsme schopni jednu Li-Ion baterii použít na více než 45 typů akumulátorového nářadí.

GARANCE 10 LET - Projekt, který zaručuje 10-ti letou garanci dostupnosti náhradních dílů pro akumulátorové nářadí.ZÁRUKA - Vysoká kvalita produktů nám dovoluje nabídnout u značky GRAPHITE prodlouženou záruku v ceně produktu na 3 roky. GRAPHITE PRO až 5 let záruky.

#ShowMore#

GRAPHITE ENERGY PLUS - Jedna baterie kompatibilní s různými druhy akumulátorového nářadí. V současnosti jsme schopni jednu Li-Ion baterii použít na více než 45 typů akumulátorového nářadí jako jsou AKU vrtačky, AKU šroubováky, AKU uhlové brusky, AKU utahováky, AKU okružní pily. Nechybí zde ani AKU horkovzdušné pistole nebo dokonce i AKU kompresor.

Aku vrtačky

V našem sortimentu aku nářadí samozřejmě nesmí chybět nejpoužívanější AKU přístroj. AKU vrtačka je bezpochyby nejpoužívanější pomocník při naších projektech a opravách závad. Jak řemeslníci, údržbáři, kutilové se bez akumulátorových vrtaček neobejdou. Měla by to být povinná výbava každé domácnosti. Mají vyšší výkon než aku šroubováky a můžete je tedy použít na náročnější operace.

Aku šroubováky

Již z názvu plyne, na co se tento druh aku nářadí používá. Oproti aku vrtačkám mají aku šroubováky razantně nižší výkon. Nedoporučujeme vzít toto nářadí na vrtací práce. Využívají se tedy k montáži i k demontáži šroubků. Hlavní výhodou oproti ručnímu nářadí na demontáž a montáž je jeho pohodlnost při práci a hlavně v rychlosti provedené práce. Výhoda v porovnáním s aku vrtačkou, se projevuje v jeho nízké hmotnosti a malých rozměrů.

Aku pily

V kategorii AKU pily najdete různé druhy akumulátorových pil. A to často používané aku okružní pily, dále aku přímočaré pily nebo aku šavlové pily. Aku šavlové pily známe také pod názvem aku pily ocasky.

Aku rázové utahováky

Nářadí se kterým se při utahování nebo povolování šroubků nenadřete. Jsou vyráběné hlavně pro větší utahovací momenty. Tam, kde si nevystačí aku šroubovák či dokonce aku vrtačka, použijeme akumulátorový utahovák

Aku brusky

Jako ostatní akumulátorové nářadí. Mají největšího výhodu aku brusky v použití na místech, kde nepotřebujeme elektrické vedení. V našem sortimentu aku brusek najdete více druhů tohoto nářadí. Aku excentrické brusky a aku úhlové brusky. Nářadí také známé pod termínem flexa.

Aku svítilny

Hodí se jak do dílen, domácností, tak i na chalupu a zahradu. Aku svítilny a lampy pomáhají při práci v tmavších prostorech či špatně dostupných míst, kde proniká méně světla, kterou k práci potřebujeme.

Aku multifunkční nářadí

Více aku nářadí v jednom? To v sobě má aku multifunkční nářadí.

Aku kompresory

Užitečný pomocník mimo domov. Díky snadnému skladování se hodí pro cestovatelé. Snadné dohuštění pneumatik. Hodí se převážně na nahuštění jízdních kol. Použít lze na dofukování balonů či lehátek. Takový aku kompresor je dobrou volbou v domácnosti a na cesty.

Aku lepící pistole

Tavná pistole na baterii. Akumulátorové tavné pistole nebo-li aku lepící pistole pro snadnější manipulaci a použití. 

Aku horkovzdušné pistole

Univerzální nářadí používající se převážně při odstraňování starých nátěrů barev nebo laků. Také na vysušování či dokonce na rozmrazování. Lze použít i na tvarování. Je to praktický pomocník do dílen a domácností. Při práci s aku horkovzdušnou pistolí dbáme zvýšené opatrnosti. Hrozí poranění.

Aku sponkovačka

Další aku nářadí, které má širokou škálu využití. Od kutilských až dekoračních prací. Aku sponkovačka slouží k připevnění různých materiálů k sobě.

Aku zahrada?

Ano, v dnešní době můžete mít na jednu baterii různá aku nářadí pro zahradnické práce. Pokud potřebujete aku řetězovou pilu, která se hodí na méně náročnější práce okolo chaty či domu nebo sháníte aku nůžky, aku dmychadlo nebo aku strunové sekačky, jste u nás na správném místě.

Výhoda těchto aku zahradnického nářadí spočívá v napájení na baterii. Nemusíte tedy obstarávat prodlužovačku nebo se strachovat o "překousnutí" nataženého kabelu nepozorností. Samozřejmě jsou méně výkonné než nářadí elektrické, ale stačí i na výkonnější práce.

Jeden akumulátor vládne všem!

S programem Energy + vám vystačí pouze jedna baterie na více aku nářadí. Skladujte jeden typ akumulátoru a nemějte starostí s nekonečným hledáním a přehrabováním se v dílně. Baterií lze použít i na aku zahradní techniku. Doporučujeme samozřejmě mít dvě baterie, ať se vyhnete zbytečnému čekání na dobití akumulátoru.