Reflexní bundy

Nejprodávanější

10 položek celkem

Cena

4251976
14251976

Značky

Položek k zobrazení: 10
bund ora 1
1 276 Kč

Oranžová reflexní bunda, buďte vidět při práci venku za šera, za tmy, ale za denního světla. NEO Visibility series.

+ další
Kód: 81-746-S
bund zel 1
1 276 Kč

Skvělá reflexní bunda pro práci venku. Jasná žlutá barva a všudypřítomné reflexní prvky zvýší bezpečnost uživatele.

+ další
Kód: 81-745-S
soft zel 1
1 976 Kč

Softshell žlutá reflexní bunda NEO Tools. Fluorescenční jasná barva a reflexní prvky pro vysokou viditelnost. Voděodolnost až 8000mm.

Kód: 81-700-S
soft ora 1
1 976 Kč

Softshell oranžová reflexní bunda NEO Tools. Fluorescenční jasná barva a reflexní prvky pro vysokou viditelnost. Voděodolnost až 8000mm.

Kód: 81-701-S
izol zel 1
1 604 Kč

mní reflexní bunda, i v mrazivých dnech při práci venku, můžete zůstat v teple a cítit se bezpečně. Žlutá fluorescenční jasná barva.

Kód: 81-710-S
izo ora 1
1 604 Kč

Zimní reflexní bunda, i v mrazivých dnech při práci venku, můžete zůstat v teple a cítit se bezpečně. Oranžová fluorescenční jasná barva.

Kód: 81-711-S
zelbun 1
894 Kč

Jasná reflexní bunda do každého počasí. Zajistí vysokou viditelnost uživatele a tím zvýší bezpečnost pohybu po pracovišti. Žlutá fluorescenční barva a reflexní prvky, které...

Kód: 81-720-S
orabun 1
425 Kč

Jasná reflexní bunda do každého počasí. Zajistí vysokou viditelnost uživatele a tím zvýší bezpečnost pohybu po pracovišti. Oranžová fluorescenční barva a reflexní prvky, které...

+ další
Kód: 81-721-S
outreflex
646 Kč

Lehká a kompaktní bunda větrovka, která se vleze i do batohu. Je vyrobena výhradně z reflexní tkaniny. Zaručí dobrou viditelnost uživatele.

+ další
Kód: 81-561-S
Reflexní blůza žlutá 81-742-L Neo Tools
1 223 Kč

40 % polyester, 60 % bavlna, 260 g/m², vysoká viditelnost odpovídající třídě 2, našité reflexní pruhy, tmavé plochy vystavené nečistotám, konce rukávů nastavitelné pomocí...

Kód: 81-742-L

Reflexní bundy pro vysokou bezpečnost při práci venku! Zvyšte svojí viditelnost a chraňte se nejen před pomatenými řidiči. Fluorescenční barva a reflexní prvky, které dobře odrazí umělé světlo. Reflexní bundy lze nosit v každém počasí a za všech světelných podmínek. Chrání nás nejen za šera nebo za tmy, ale také za denního světla!

#ShowMore#

Bezpečnost na prvním místě!

Bunda s reflexními prvky je v některých profesích nezbytná! Hlavně při práci venku na silnicích či na stavbách. Kde je obrovské množství pracovníků a různých strojů. Při snížené viditelnosti je to veliký problém, kde každé přehlédnutí kolegy, může vést k fatálním následkům! Zvyšte tedy bezpečnost pracovníků reflexními prvky!

Jaké jsou vlastně výhody reflexních bund?

Všichni uživatelé, kteří nosí reflexní oblečení získají několik hned několik výhod.

Budete vždy lépe vidět!

Když je na pracovišti mnoho strojů nebo další překážky, které brání ve viditelnosti. Nebo i když se na pracovišti "motá" moc lidí. Budete stále lépe viděn z očí ostatních pracovníků. Obzvláště pokud může běžné pracovní oblečení splynout s pozadím (staveniště, práce na silnících a sklady).

Pro řidiče je reflexní bunda nepřehlédnutelná!

Pokud zrovna nekouká do mobilu, tak vás určitě nepřehlédne. Ani když řidiče oslní sluníčko. Protože reflexní prvky o vás dají určitě vědět. Pro řidiče je tady snazší pracovníka s reflexní bundou spatřit dříve, než bude pozdě. Velice důležitý pracovní oděv, hlavně tam, kde je denně vysoký a rychlý provoz.

S reflexní bundou pro bezpečné pracoviště!

Zaměstnanci se budou cítit bezpečněji, když budou mít reflexní oblečení. Zvýšená bezpečnost se může promítnout do vyšší produktivity a také lepší morálky zaměstnanců.

Reflexní prvky drasticky sníží riziko nehod!

Je statisticky dokázané, že bundy s reflexními prvky a fluorescenční jasnou barvou snižují pravděpodobnost nehod!

Reflexní bundy nemusí být jen povinné oblečení!

Jsou vyráběné s různými vychytávky pro vaše pohodlí! Nastavení manžet u pasu i rukávů. Také disponují velkými kapsy kapsy pro vaše nářadí. Nebo také pro mobilní telefon. Většina bund z této kategorie jsou také nepromokavé nebo zimní. Zimní reflexní bunda do nízkých teplot, pro pohodlí zaměstnanců.