Reflexní trička

Nejprodávanější

4 položek celkem

Cena

114336
1114336

Značky

Barva

Kolekce

Materiál

Pohlaví

Provedení

Rukávy

Položek k zobrazení: 4
trikoora 1
od 114 Kč

Pracovní oranžové reflexní tričko NEO Visibility series. Tričko má fluorescenční oranžovou barvu a reflexní prvky pro ochranu nositele.

Kód: 81-733-S
trikozel 1
305 Kč

Reflexní tričko. fluorescenční žlutá barva. Nepřehlédnutelné, prodyšné, lehké. Komfortní zejména v horkých letních dnech.

Kód: 81-732-S
trikooracer 1
336 Kč

Reflexní oranžové tričko. Velká viditelnost, vyrobené ze 100% polyesteru. Certifikát CE.

Kód: 81-731-S
trikozelcer 1
336 Kč

Chraňte se a buďte vidět! Reflexní žluté tričko pro vyšší viditelnost uživatele. Je navíc velice komfotní, lehký a prodyšný. Ideální do horkého letního počasí.

Kód: 81-730-S

Praktickou součástí pracovních oděvů, jsou bezpochyby i reflexní trička! Ve spousty profesích, je navíc požadované, tyto pracovní trička nosit, z hlediska bezpečnosti při pohybu. Reflexní trička drasticky zvýší bezpečnost uživatele, nejen při práci venku, ale také ve výrobních či skladových halách! Mrkněte na nejvíce vyhledávané reflexní tričko ze 100 bavlny (%).

#ShowMore#

Jaké varianty reflexních triček nabízíme?

V našem sortimentu najdete reflexní trička s dlouhými i krátkými rukávy. Také různé materiálové provedení. Velice oblíbené jsou reflexní bavlněné trička s příměsí polyesteru. Vyhledávané jsou také reflexní trička ze 100 bavlny (procenty).

Reflexní trika ve dvou základních barvách

Výstražné trička jsou vyráběné ve dvou základních barvách! Jedná se o barvy, které jsou těžko přehlédnutelné. Tou první jsou samozřejmě reflexní oranžové trička, také se vyrábí ve žlutém provedení. Mohou mít samozřejmě i jiné barvy. Trička mají totiž nespočet reflexních prvků, které dobře odráží světlo. A tak se uživatel stane nepřehlédnutým za všech světelných podmínek!