Reflexní vesty

Nejprodávanější

reflexní vesta topex
Výstražná vesta 82S170 Topex
Vyprodáno
Kód: 82S170
 
114 Kč
oraves 1
 
od 437 Kč
3 položek celkem

Cena

1141006
11141006

Značky

Barva

Kolekce

Materiál

Pohlaví

Provedení

Položek k zobrazení: 3
reflexní vesta topex
114 Kč

Výstražná vesta nejen do práce. Také vhodná do auta, na kolo, na procházky a všude tam, kde je potřeba být vidět.

Kód: 82S170
oraves 1
od 437 Kč

Oboustranná reflexní vesta. Fluorescenční materiál a reflexní prvky pro vysokou viditelnost. Z druhé strany teplá vlna pro vaše pohodlí.

Kód: 81-521-S
zelves 1
1 006 Kč

Pracovní vesta, jasná žlutá fluorescenční barva a reflexní prvky pro ochranu uživatele. Navíc je oboustranná.

Kód: 81-520-S

Reflexní a výstražné vesty, jsou velice bezpečné. V různých profesích jsou reflexní prvky dokonce povinné nosit. Reflexní, neboli výstražné vesty jsou dokonce povinnou výbavou v naších motorových vozidlech. S reflexní vestou drasticky snížíte riziko nehody a je jedno, jestli pracujete na stavbě, na silnicích, nebo chodíte na procházky. Mají fluorescenční barvy, které jdou těžko přehlédnout. Navíc disponují mnoha reflexními prvky, které skvěle odráží světlo za všech světelných podmínek! Tyto pracovní vesty najdete v různých variantách a provedeních.

#ShowMore#

Reflexní výstražné vesty do auta!

Je to povinná výbava naších miláčků! A není divu proč. Kdykoli vás váš miláček může zklamat, a vy budete nuceni se pohybovat na rušných silnicích. Je lepší být více v bezpečí a být vidět. Výstražné vesty vás chrání před pomatenými řidiči. Je smutné napsat, že někteří řidiči i tak vestu dokáží přehlédnout a dochází tak k tragickým nehodám. Reflexní vesta ale drasticky snižuje riziko nehod! Uživatel dokáže být viděn až na 200m a tak šance, že řidič včas na vaší přítomnost zareaguje, je mnohonásobně vyšší, než kdybyste měli na sobě třeba černý oděv. Spatří vás řidič na pouhých 18 metrů, není to rozdíl? Někteří chodci si myslí, že bílé tričko postačí! S bílým tričkem půjdeme v noci vidět na vzdálenost něco okolo 50 metrů. 200m zní teda lépe! U nás najdete i dětské výstražné vesty!

Zimní reflexní vesty do pohody!

Pracovat venku v zimním období, nebo být řidičem, je namáhavé. Hlavně pokud se nám počasí změní na mrazivý den! V tomhle případě nás může zahřát zimní reflexní vesta! Řidiči tento pracovní oděv milují a určitě ho mají schovaný někde v autě nebo kamiónu.

Když je světlo výstražnou vestu nepotřebuji!

Omyl, velký omyl nejen řidičů, ale i cyklistů nebo jiných účastníků silnic. Také častá výmluva stavebních dělníků a dalších. Víte, že reflexní vesta snižuje několikanásobně riziko v  denním světle? Hlavně pokud vás oslní silné zářící slunce, vesta vám pomůže aby vás ostatní včas zaznamenali

V našem sortimentu najdete reflexní vesty Ardon, Neo Tools a Topex.