FFP2 respirátor NEO 3ks

Kód: 97-300
1 hodnocení
Značka: NEO TOOLS
179 Kč 148 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
22.7.2024

3 Ks FFP2 respirátorů značky NEO Tools. Poskytují ochranu dýchacích cest při pracích s fyzickou námahou. Certifikát CE.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhody 3ks respirátorů NEO Tools

NEO Tools značka pro profesionályCE Certifikát Třída ochrany respirátorů: FFP2 Absorpce dráždivých prachů Ochrana před prachem, kouřem, pevnými částicemi aerosolu, který nemůže překročit hranici 10x NDS

FFP2 respirátor NEO (ref. Č. 97-300) poskytuje ochranu dýchacích cest při pracích, které vyžadují vysokou fyzickou námahu. Koncentrace škodlivých látek nesmí překročit desetinásobek maximální přípustné koncentrace. Značka CE je bezpečnostní záruka a dokazuje, že produkt splňuje všechny evropské požadavky. Značka NEO splňuje očekávání profesionálů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pracovní oděvy
Hmotnost: 0.048 kg
Druh produktu: Respirátor
Provedení: FFP2 respirátor
Barva: Šedá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka NEO TOOLS určuje skutečnou profesionalitu. Kompetence značky zahrnuje dodávku spolehlivého nářadí, Které vykazují sílu, preciznost zpracování a vysokou kvalitu. Produkty NEO TOOLS jsou prémiové nástroje pro náročné uživatele a profesionály. Nejvyšší kvalita materiálů a špičková technologická řešení jsou klíčovými základy standardů kvality NEO TOOLS. Nářadí procházejí specializovaným a přísným pevnostním testováním, které nabízí nekompromisní kvalito podpořenou zárukou 25 let. TUV certifikáty potvrzují spolehlivost našich výrobků pro provoz v nejnáročnějších pracovních podmínkách. NEO produkty poskytují nejvyšší komfort používání a jsou optimalizovány pro těžké pracovní podmínky.