Filtr do masky na organické, neorganické, kyseliny a čpavkové plyn

Kód: 97-362
1 hodnocení
Značka: NEO TOOLS
495 Kč 409 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
7.6.2024

Filtr do polomasky NEO Tools proti organickým a neorganickým výparům, kyselinám a čpavkovým plynům. Certifikát CE.

ce-certifikát

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhody filtru do masky NEO Tools

NEO Tools značka pro profesionály CE Certifikát Chrání dýchací cesty proti organickým i neorganickým výparům, kyselinám a čpavkovými plyny

Filtr ABEK1 NR NEO 97-362 poskytuje ochranu dýchacích cest před organickými, anorganickými, kyselými a čpavkovými plyny. Pro použití s maskou NEO 97-362. Značka CE je bezpečnostní záruka a dokazuje, že produkt splňuje všechny evropské požadavky. Značka NEO splňuje očekávání profesionálů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pracovní oděvy
Hmotnost: 0.115 kg
Druh produktu: Filtr
Provedení: Filtr proti organickým, neorganickým, kyselým, čpavkovým plynům
Barva: Šedá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka NEO TOOLS určuje skutečnou profesionalitu. Kompetence značky zahrnuje dodávku spolehlivého nářadí, Které vykazují sílu, preciznost zpracování a vysokou kvalitu. Produkty NEO TOOLS jsou prémiové nástroje pro náročné uživatele a profesionály. Nejvyšší kvalita materiálů a špičková technologická řešení jsou klíčovými základy standardů kvality NEO TOOLS. Nářadí procházejí specializovaným a přísným pevnostním testováním, které nabízí nekompromisní kvalito podpořenou zárukou 25 let. TUV certifikáty potvrzují spolehlivost našich výrobků pro provoz v nejnáročnějších pracovních podmínkách. NEO produkty poskytují nejvyšší komfort používání a jsou optimalizovány pro těžké pracovní podmínky.