Kleště na pojistné kroužky 150mm | 10-25mm vnější

Kód: 01-085
Neohodnoceno
Značka: NEO TOOLS
153 Kč 126 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Kleště na pojistné kroužky 150mm. NEO Tools 01-085 25 let záruka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

- Záruka 25let (výrobní a materiálové vady)
- TÜV certifikát
- Chrom-vanadová ocel
- Délka 150mm
- Průměry špiček 1,3mm
- Pro pojistné kroužky D10 - D25mm

- Ergonomie pro pohodlnou práci

Kleště na pojistné kroužky vnější 150mm NEO Tools 01-085, průměr špiček 1,3mm pro segerovky 10-25mm. Chrom-vanadová ocel zaručující dlouhodobou životnost. Ergonomie kleští s protiskluzovou úpravou. Vysoká kvalita produktu potvrzená certifikátem TÜV. Na tento produkt se vztahuje záruční doba 25let. Značka NEO splňuje vysoké standardy a splňuje veškerá očekávání profesionálů.  Produkt třídy "Profesionální nářadí" Pro řemeslníky a náročně kutily. Kleště seger jsou vyrobeny z chrom-vanadové oceli, která se zaručí mnohaletou životnost. 

Klíčové vlastnosti kleští na pojistné kroužky NEO Tools 150mm 01-085:

Záruka 25let (výrobní a materiálové vady) TÜV certifikát Vyrobeno z kvalitní CrV NEO Pro náročné uživatelé

Kleště na pojistné kroužky 01-085 od NEO Tools. Spolehlivé kleště určené pro profesionály a náročné uživatele. Je kladen důraz na nejvyšší kvalitu materiálů a nejnovější technologická řešení, to jsou klíčovými standardy kvality NEO. Prochází až 50-ti speciálním přísným testům životnosti pod dohledem špičkových odborníků. Výzkum je založen na evropských standardech. Testování také svěřujeme nezávislým renomovaným výzkumným centrům. Nářadí NEO má nejdůležitější certifikáty kvality. Mezi nimi: TÜV T + M, ISO a DIN. Certifikován je také podle norem kontroly kvality ISO 9001: 2015.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kleště na segerovky
Záruka: 25 let
Hmotnost: 0.14 kg
Třída: Profesionální
Průměr špičky: 1,3 mm
Rozsah: 10-25 mm
Velikost: 150 mm
Čelisti: Rovné
Typ kroužků: Vnější
Značka: NEO TOOLS
Materiál: CrV ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka NEO TOOLS určuje skutečnou profesionalitu. Kompetence značky zahrnuje dodávku spolehlivého nářadí, Které vykazují sílu, preciznost zpracování a vysokou kvalitu. Produkty NEO TOOLS jsou prémiové nástroje pro náročné uživatele a profesionály. Nejvyšší kvalita materiálů a špičková technologická řešení jsou klíčovými základy standardů kvality NEO TOOLS. Nářadí procházejí specializovaným a přísným pevnostním testováním, které nabízí nekompromisní kvalito podpořenou zárukou 25 let. TUV certifikáty potvrzují spolehlivost našich výrobků pro provoz v nejnáročnějších pracovních podmínkách. NEO produkty poskytují nejvyšší komfort používání a jsou optimalizovány pro těžké pracovní podmínky.