Přesné kleště 140mm na jemnou mechaniku

Kód: 01-103
Neohodnoceno
Značka: NEO TOOLS
224 Kč 185 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

01-103 Kleště s přesnými čelistmi 140mm, Neo Tools, na jemnou mechaniku, TÜV certifikát. Záruka 25let (výrobní a materiálové vady), Profi třída.
TUV_certifikat_100x100

Detailní informace

Detailní popis produktu

NEO test TUV

- Záruka 25let (výrobní a materiálové vady)
- TÜV certifikát
- Délka 140mm
- Ergonomie pro pohodlnou práci

Kleště s přesnými čelistmi 140mm NEO Tools 01-103 pro jemnou mechaniku. Ergonomie kleští navržená pro maximální pohodlí při používání, složená ze dvou materiálů. Vysoká kvalita produktu potvrzená certifikátem TÜV. Na tento produkt se vztahuje záruční doba 25let. Značka NEO splňuje vysoké standardy a splňuje veškerá očekávání profesionálů. Produkt třídy "Profesionální nářadí" Pro řemeslníky i kutily.

Klíčové vlastnosti kleští NEO Tools 140mm 01-103:

Záruka 25let (výrobní a materiálové vady) TÜV certifikát dlouhé čelisti Vyrobeno z kvalitní oceli NEO Pro náročné uživatelé

Kleště s prodlouženými čelistmi od NEO Tools pro přesnou práci s jemnou mechanikou. Spolehlivé kleště určené pro profesionály a náročné uživatele. Je kladen důraz na nejvyšší kvalitu materiálů a nejnovější technologická řešení, to jsou klíčovými standardy kvality NEO. Prochází až 50-ti speciálním přísným testům životnosti pod dohledem špičkových odborníků. Výzkum je založen na evropských standardech. Testování také svěřujeme nezávislým renomovaným výzkumným centrům. Nářadí NEO má nejdůležitější certifikáty kvality. Mezi nimi: TÜV T + M, ISO a DIN. Certifikován je také podle norem kontroly kvality ISO 9001: 2015.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kombinované kleště
Hmotnost: 0.09 kg
Třída: Profesionální
Velikost: 140 mm
Značka: NEO TOOLS
Materiál: CrV ocel
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka NEO TOOLS určuje skutečnou profesionalitu. Kompetence značky zahrnuje dodávku spolehlivého nářadí, Které vykazují sílu, preciznost zpracování a vysokou kvalitu. Produkty NEO TOOLS jsou prémiové nástroje pro náročné uživatele a profesionály. Nejvyšší kvalita materiálů a špičková technologická řešení jsou klíčovými základy standardů kvality NEO TOOLS. Nářadí procházejí specializovaným a přísným pevnostním testováním, které nabízí nekompromisní kvalito podpořenou zárukou 25 let. TUV certifikáty potvrzují spolehlivost našich výrobků pro provoz v nejnáročnějších pracovních podmínkách. NEO produkty poskytují nejvyšší komfort používání a jsou optimalizovány pro těžké pracovní podmínky.