Siko kleště 240mm NEO Tools 01-200

Kód: 01-200
Neohodnoceno
Značka: NEO TOOLS
477 Kč 394 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Kvalitní siko kleště 240mm Neo Tools 01-200. Rozevření čelistí 0-31mm. TÜV certifikát. Záruka 25let (výrobní a materiálové vady). Profi třída.
TUV_certifikat_100x100CRV_steel_100x100

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové vlastnosti siko kleští 240mm NEO Tools 01-200:

Záruka 25let (výrobní a materiálové vady) TÜV certifikát Délka 250mm Rozsah upnutí 0-31mm Leštěné a dodatečně indukčně kalené čelisti Ergonomie pro pohodlnou práci Vyrobeno dle DIN 8976 Vyrobeno z CrV NEO Pro náročné uživatelé

Kvalitní siko kleští 240mm NEO Tools 01-200. Rozsah rozevření čelistí 0-31mm. Rychlé a jednoduché nastavení. Vyrobené dle standardu DIN 8976. Kleště jsou opatřeny průvlečným jemně nastavitelným kloubem pro optimální přizpůsobení rozměru upínaného předmětu. Upínací čelisti vyrobené z vysoce kvalitní chrom-vanadové oceli (Nástrojová ocel). Leštěné a indukčně kalené čelisti zaručují dlouhodobou životnost kleští. Ergonomie kleští navržená pro maximální pohodlí při používání, složená ze dvou materiálů. Vysoká kvalita produktu potvrzená certifikátem TÜV. Na tento produkt se vztahuje záruční doba 25let. Značka NEO splňuje vysoké standardy a splňuje veškerá očekávání profesionálů. Produkt třídy "Profesionální nářadí" Pro řemeslníky i náročné kutily.

Siko kleště od NEO Tools. Spolehlivé kleště určené pro profesionály a náročné uživatele. Je kladen důraz na nejvyšší kvalitu materiálů a nejnovější technologická řešení, to jsou klíčovými standardy kvality NEO. Prochází až 50-ti speciálním přísným testům životnosti pod dohledem špičkových odborníků. Výzkum je založen na evropských standardech. Testování také svěřujeme nezávislým renomovaným výzkumným centrům. Nářadí NEO má nejdůležitější certifikáty kvality. Mezi nimi: TÜV T + M, ISO a DIN. Certifikován je také podle norem kontroly kvality ISO 9001: 2015.

Doplňkové parametry

Kategorie: Siko kleště
Záruka: 25 let
Hmotnost: 0.361 kg
Třída: Profesionální
Velikost: 240 mm
Značka: NEO TOOLS
Materiál: CrV ocel
Norma: DIN 8976
Rozsah: 0-31mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka NEO TOOLS určuje skutečnou profesionalitu. Kompetence značky zahrnuje dodávku spolehlivého nářadí, Které vykazují sílu, preciznost zpracování a vysokou kvalitu. Produkty NEO TOOLS jsou prémiové nástroje pro náročné uživatele a profesionály. Nejvyšší kvalita materiálů a špičková technologická řešení jsou klíčovými základy standardů kvality NEO TOOLS. Nářadí procházejí specializovaným a přísným pevnostním testováním, které nabízí nekompromisní kvalito podpořenou zárukou 25 let. TUV certifikáty potvrzují spolehlivost našich výrobků pro provoz v nejnáročnějších pracovních podmínkách. NEO produkty poskytují nejvyšší komfort používání a jsou optimalizovány pro těžké pracovní podmínky.