Šroubovák plochý 8 x 200,0mm S2 | 325mm

Kód: 04-016
Neohodnoceno
Značka: NEO TOOLS
149 Kč 123 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Můžeme doručit do:
6.10.2023

Kvalitní plochý šroubovák 8 x 200 x 325mm NEO Tools 04-016. 25 let záruka a certifikát TÜV.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní plochý šroubovák 8 x 200 x 325mm NEO Tools 04-016. Magnetický hrot šroubováku je vyroben z extrémně odolné tepelně upravené oceli S2 o tvrdosti 56HRC a vysoké odolnosti proti ohybu. Trojúhelníkový tvar rukojeti s opěrkou palce snižuje zatížení ruky při práci a usnadňuje dosažení optimálního točivého momentu. Protiskluzová rukojeť složená ze dvou materiálů odolná vůči chemikáliím, olejům a tukům. Vysoká kvalita produktu potvrzená certifikátem TÜV. Na tento produkt se vztahuje záruční doba 25let. Značka NEO splňuje vysoké standardy a splňuje veškerá očekávání profesionálů. Produkt třídy "Profesionální nářadí" Pro řemeslníky a nejnáročnější kutily.

Klíčové vlastnosti plochého šroubováku 8 x 200 x 325mm NEO Tools 04-016

Záruka 25let (výrobní a materiálové vady) TÜV certifikát S2 ocel tvrdost 56HRC Šířka hrotu 8mm Odolné vůči chemikáliím, olejům a tukům Magnetický hrot šroubováku Trojúhelníková rukojeť s opěrkou na palec

TUV_certifikat_100x100S2 steeltriangle shapeOilresistanteGrippermagnetisedsuperblackhigh HRC

Plochý šroubovák 04-016 NEO Tools. Spolehlivé šroubováky určené pro profesionály a náročné uživatele. Je kladen důraz na nejvyšší kvalitu materiálů a nejnovější technologická řešení, to jsou klíčovými standardy kvality NEO. Nářadí značky NEO prochází až 50-ti speciálním přísným testům životnosti pod dohledem špičkových odborníků. Výzkum je založen na evropských standardech. Testování také svěřujeme nezávislým renomovaným výzkumným centrům. Nářadí NEO má nejdůležitější certifikáty kvality. Mezi nimi: TÜV T + M, ISO a DIN. Certifikován je také podle norem kontroly kvality ISO 9001: 2015.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ploché šroubováky
Záruka: 25 let
Hmotnost: 0.179 kg
Třída: Profesionální
Typ: Plochý
Celková délka: 325mm
Délka pracovní části: 200mm
Materiál: S2
Průměr: 8mm
Šířka hrotu: 8mm
Tvrdost: 56HRC
Značka: NEO TOOLS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka NEO TOOLS určuje skutečnou profesionalitu. Kompetence značky zahrnuje dodávku spolehlivého nářadí, Které vykazují sílu, preciznost zpracování a vysokou kvalitu. Produkty NEO TOOLS jsou prémiové nástroje pro náročné uživatele a profesionály. Nejvyšší kvalita materiálů a špičková technologická řešení jsou klíčovými základy standardů kvality NEO TOOLS. Nářadí procházejí specializovaným a přísným pevnostním testováním, které nabízí nekompromisní kvalito podpořenou zárukou 25 let. TUV certifikáty potvrzují spolehlivost našich výrobků pro provoz v nejnáročnějších pracovních podmínkách. NEO produkty poskytují nejvyšší komfort používání a jsou optimalizovány pro těžké pracovní podmínky.