Štípací kleště 200mm NEO Tools 01-150

Kód: 01-150
Neohodnoceno
Značka: NEO TOOLS
479 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kvalitní čelní štípací kleště 200mm Neo Tools. Kalené čelisti 55-60HRC. TÜV certifikát. Záruka 25let.
TUV_certifikat_100x10055-60hrc_100x100CRV_steel_100x100Ergo_100x100

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čelní štípací kleště 200mm NEO Tools 01-150. Indukčně kalené čelisti 55-60HRC zaručující dlouhodobou životnost při efektivním štípaní tvrdých materiálů. Ergonomie kleští navržená pro maximální pohodlí při používání, složená ze dvou materiálů. Vysoká kvalita produktu potvrzená certifikátem TÜV. Na tento produkt se vztahuje záruční doba 25let. Značka NEO splňuje vysoké standardy a splňuje veškerá očekávání profesionálů. Produkt třídy "Profesionální nářadí" Pro řemeslníky a velmi náročné kutily.

Záruka 25let (výrobní a materiálové vady) TÜV certifikát Kalené čelisti 55-60HRC Ergonomie pro pohodlnou práciNEO Tools nářadí pro profíky

NEO test TUV

Čelní štípací kleště od NEO Tools. Spolehlivé kleště určené pro profesionály a náročné uživatele. Je kladen důraz na nejvyšší kvalitu materiálů a nejnovější technologická řešení, to jsou klíčovými standardy kvality NEO. Prochází až 50-ti speciálním přísným testům životnosti pod dohledem špičkových odborníků. Výzkum je založen na evropských standardech. Testování také svěřujeme nezávislým renomovaným výzkumným centrům. Nářadí NEO má nejdůležitější certifikáty kvality. Mezi nimi: TÜV T + M, ISO a DIN. Certifikován je také podle norem kontroly kvality ISO 9001: 2015.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čelní štípací kleště
Záruka: 25 let
Hmotnost: 0.406 kg
Třída: Profesionální
Velikost: 200 mm
Značka: NEO TOOLS
Materiál: CrV ocel
Kalené čelisti: 55-60 HRC
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka NEO TOOLS určuje skutečnou profesionalitu. Kompetence značky zahrnuje dodávku spolehlivého nářadí, Které vykazují sílu, preciznost zpracování a vysokou kvalitu. Produkty NEO TOOLS jsou prémiové nástroje pro náročné uživatele a profesionály. Nejvyšší kvalita materiálů a špičková technologická řešení jsou klíčovými základy standardů kvality NEO TOOLS. Nářadí procházejí specializovaným a přísným pevnostním testováním, které nabízí nekompromisní kvalito podpořenou zárukou 25 let. TUV certifikáty potvrzují spolehlivost našich výrobků pro provoz v nejnáročnějších pracovních podmínkách. NEO produkty poskytují nejvyšší komfort používání a jsou optimalizovány pro těžké pracovní podmínky.