Zimní pracovní rukavice

Pracujete venku v zimě a mrznou vám ruce? Zimní pracovní rukavice Vám s tímto problémem pomůžou. Nenechají ruce chladné, a tak se můžete soustředit na dobře odvedenou práci. Ochrání vaše ruce nejen před nízkými teplotami, ale také před zraněním. Například protiřezné zimní rukavice. Tyhle pracovní rukavice Vám dodají vysoký hřejivý pocit. Dobře odvádí pot, zabrání proniknutí vlhkosti a dobře izolují teplo. Materiály, ze kterých se zateplené rukavice vyrábí jsou pružné a perfektně se přizpůsobí velikosti ruky.

#ShowMore#

Se zmrzlými dlaněmi, se pracovat nedá. Hlavně v průmyslech, při kterých se pracuje venku, bez ohledu na počasí, venkovní práce se nezastavují. Je tedy důležité mít kvalitní pracovní oděvy a vybavení. Mezi ně patří právě i pracovní zimní rukavice. V naší nabídce najdete známé značky, můžete si tedy pořídit známé zimní pracovní rukavice Ardon a Neo Tools. Vyrábí se samozřejmě z již odzkoušených materiálů. Ať už přírodních, jako je kůže, tak i umělých, polyester, akryl a další. K lepší ochraně, můžou být pracovní zimní rukavice máčené.

Pracovní zimní rukavice se používají i uvnitř!

Používají se také v chladných halách, hlavně potravinářský průmysl. V takovém případě, je ale nutné, aby mohli rukavice přijít do styku s potravinami. Na jedny takové rukavice se můžete podívat na Zimní pracovní rukavice do styku s potravinami. Odolají teplotě až -30°.

Zateplené pracovní rukavice, musí mít podšívku!

Podšívka dělá rukavice zimními. Jejich účel je zřejmí. Zateplit rukavice, tak aby dobře izolovali teplo a hlavně propustili vlhkost z rukavice ven. Takové nároky bychom měli mít na kvalitní zimní pracovní rukavice. Podšívka, také může být z různých materiálů. Nejčastěji se používá bavlna, polyester. Ale najdete třeba i z ovčí vlny a dalších materiálů.